Podobnie jak w innych miastach, również w Świnoujściu w ostatnim czasie nie brakowało barbarzyńskich zachowań ze strony strajku kobiet.

Tytuł tych nielegalnych zgromadzeń obraża normalne kobiety, które nie utożsamiają się z barbarzyństwem, wulgaryzmami, sianiem nienawiści do przeciwników politycznych, nawoływaniem do zabijania nienarodzonych oraz do obalenia rządu wybranego w demokratycznych wyborach.
W Świnoujściu kilkukrotnie atakowano biuro posła Michała Jacha, zostawiając pod nim znicze, wieszaki i plakaty z nienawistnymi hasłami. Atakowano kościół pw. Chrystusa Króla, usiłując przestraszyć myślących inaczej.

Posunięto się nawet do demonstracji pod domem liderki PiS Agnieszki Stój. Zablokowano ulicę i z głośników samochodów puszczano obelżywe hasła. Nie wiem co miała przypominać ta pełna nienawiści tak zwana pokojowa demonstracja. Organizatorzy, jak sądzę, powinni sobie zdawać sprawę z faktu, że tym aktem złamano podstawy demokracji i dobrego obyczaju, wszak dom to moja twierdza.

Napisane przez admin

Artykuł skomentowało 5 użytkowników

 1. Aga Pe

  RODO? Szacunek dla osób, bez względu na przekonania polityczne, wyznanie itp.?
  Wreszcie zwykła ludzka kultura osobista?
  Pogubiło się nieco towarzystwo od czerwonej błyskawicy…

 2. STASZYŃSKI

  Kto atakuje dom kogokolwiek niech pamięta że może spotkać się z realnym oporem i aby ktoś nie płakał “policja mnie tu biją a ja tylko darłam mordę gdzie mieszkają małe dzieci i osoby schorowane starsze a nie tylko Liderka Pis

 3. politolog

  Kodziarze nie dali rady to i ta zbieranina odpuści, już ich zapał gaśnie, pokrzyczeli potańcowali, to teraz do książek bo półrocze niebawem.. z tymi książkami to trochę odważna teza ale kto wie, może ktoś nich otworzy chociaż.

 4. poeta

  Przychodzić pod dom działacza i usiłować go zastraszyć wulgarnym wrzaskiem to najgorsze co może być.Całe szczęście,że Pani Agnieszka ma odwagę i determinację…
  Brawo Aga,a rozdartarte baby na drzewo.