Zbulwersowało mnie ostatnie wystąpienie radnej Agnieszki Rachtan, w tv Zachodniopomorskiej. Pani radna wybrana , w demokratycznych, wyborach zdecydowanie stanęła w opozycji do demokratycznie wybranego polskiego rządu.Czyli , jak to jest wybór pani radnej jest obowiązujący, nie dyskutujemy tutaj o ilości osób, które zagłosowały na panią radną i okolicznościach, na skutek zaistnienia których, pani została radną…. Jest i koniec, nikt w tej sprawie nie protestuje, nie wychodzi na ulicę….Natomiast według pani radnej, polski rząd wybrany w demokratycznych wyborach wymaga obalenia w wyniku ulicznych zamieszek.Daje pani temu wyraz, reklamując logo tak zwanego strajku kobiet.Nawołującego do nienawiści, przemocy,braku demokracji i obalenia konstytucyjnego rządu w wyniku wojenek ulicznych.Czyli co , dla jednych demokracja dla drugich anarchia.Myślę, że jako osoba, było nie było publiczna reprezentująca co prawda bardzo wąskie grono wyborców, ale jednak powinna pani prezentować bardziej spójny pogląd na funkcjonowanie państwa. Życzę wielu sukcesów .

Napisane przez Agnieszka Stój

Artykuł skomentowało 15 użytkowników

 1. Anonim

  Polska to demokratyczny kraj w którym rząd zmienia się przy urnie wyborczej!!!!prosimy panią radną żeby się nie kompromitowała

  • poldek

   W rzeczywistości jest to słuszne logo (błyskawica) tego stada, gdyż główną cechą błyskawicy jest jej króciutki błysk i grzmot –zatem tyleż trwać będzie i ta namiastka politycznej burzy.

 2. politolog

  Pani Rachtan po raz kolejny pokazuje swoją bezideowość i brak elementarnej wiedzy na temat funkcjonowania państwa prawa, o samorządzie nie wspomnę.

 3. Andrzej

  Bardzo trafna analiza ,wnioski sie same narzucaja

 4. Precz z KODziarą!

  Proszę bez zbędnej zwłoki złożyć zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez p.Rachtan. Publiczne nawoływanie do rozruchów i obalenia demokratycznie wybranych władz podpada pod art.127 oraz art.128 KK. Dowód w postaci publicznego wywiadu w TV jest.

 5. Anonim

  Nazywanie tego wulgarnego pochodu,który od dzieje się na ulicach strajkiem kobiet jest nieporozumieniem. Jestem Kobietą i nigdy nie wyszłabym na ulicę z tak wulgarnymi osobami, a z pewnością nie nazwałabym głoszonych przez te osoby postulatów dot. aborcji prawem kobiet. Tak naprawdę sami nie wiedzą o co protestują. To jest ŻAŁOSNE…

   • Rozsądny mieszkaniec

    Taa, i ponad 200 osób poszło na bruk. Cały PiS tylko potrafią niszczyć ale to i tak jest wina Tuska

    • oko

     Nie można siebie nazwać “rozsądnym” gdy nie ma się pamięci że to PO zniszczyła polskie stocznie dlatego aby niemieckim stoczniom pomóc zniszczyć konkurencję. Pani poseł z PO Elżbieta Ż-T chwaliła to przyłączenie MSR do bankruta “Gryfia” a radni z PO popierali panią poseł. Wstawili do MSR swoich destruktorów i tak zaczęła się demolka MSR. Teraz tego nie chcą pamiętać i udają zatroskanych o MSR.

 6. Anonim

  Popatrz ,Tusk i jego iwestor z Kataru ,minister Grad nam tak pięknie załatwił i w Szczecinie i w Trójmieście ,a i prawie mu się udało ze stocznią Marynarki Wojennej i jeszcze efektownie atomową budował , ,,Rosądny minister ,,Żeby tylko oczyszczalni ścieków nam nie remontowali ,bo już żadnej czajki nie zobaczymy