Korzystaliśmy z gościnnych progów Biura Poselskiego Posła Michała Jacha,którego adres rozreklamował tak zwany strajk kobiet.Dzisiaj nikt w Świnoujściu nie powie,że nie wie,gdzie jest siedziba PiS.Siedziba PiS jest tam ,gdzie zdesperowane feministki i skrajne lewaczki krzyczały najgłośniej.To tytułem nieco może przydługiego wstępu…ale nie mogłam się oprzeć.Zarząd Komitetu Powiatowego PiS w Świnoujściu podjął kilka uchwał w tym jedną najważniejszą. Procedowaną z inicjatywy Artura Kucharczaka ,o przygotowaniu paczek świątecznych dla ubogich mieszkańców naszego miasta.Na mocy tej uchwały w przyszłym tygodniu przygotujemy i rozdysponujemy świąteczne podarunki.Koledzy radni,przedstawili założenia przyszłorocznego budżetu miasta .Ciągle jeszcze na zwolnieniu lekarskim pozostaje radny Andrzej Staszyński, który jednak wspiera nas dobrymi pomysłami i doświadczeniem.Andrzeju,życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.Wszystkim życzę miłego wieczoru .

Napisane przez Agnieszka Stój

Artykuł skomentowało 16 użytkowników

 1. Agnieszka Stój

  Dziękujemy bardzo i serdecznie zapraszamy do współpracy

   • Agnieszka Stój

    Zapraszamy,potrzebujemy ludzi,którzy mają serca z prawej strony,którzy chcą działać,do zobaczenia

 2. Tomek

  Fajnie, że działacie! Może będzie to pierwsze prawicowe medium w Świnoujściu?Życzę wielu sukcesów i udanych działań na rzecz lokalnej społeczności i Ojczyzny. Będę na tę stronkę zaglądał, a gdy będzie taka potrzeba chętnie wezmę udział w działaniach. Serdecznie pozdrawiam.

 3. Agnieszka Stój

  Panie Tomaszu,zapraszamy,jest wiele do zrobienia w mieście i Ojczyźnie….Adres biura zapewne Pan zna dzięki tak zwanemu strajkowi kobiet,to jedyne dobro,które feministki uczyniły rozreklamowały adres naszego biura…ciekawe,czy zrobiły to celowo?Numery telefonów członków zarządy są znane,zapraszamy….

 4. Anonim

  To rozumiem. Wszystko wraca do normalności .Pozdrawiam.

 5. Ania

  pozdrawiam całą Ekipę. Nie poddawajcie się bo jesteście potrzebni naszemu miastu.

 6. Anonim

  Witam serdecznie Państwa, pozdrawiam i życzę sukcesów w działaniach na rzecz naszej kochanej Ojczyzny.

 7. Kuba

  Jestem zadowolony ze zmian na lepsze jakie zachodzą w Polsce pod rządami PiS
  Jeszcze w naszym Świnoujściu w radzie miasta powinno być więcej osób z PiS.

  • Agnieszka Stój

   Pracujemy nad tym by radnych PiS w Radzie Miasta Świnoujście,było więcej,zapraszam Pana do współpracy i pozdrawiam serdecznie.