Napisane przez admin

Artykuł skomentowało 8 użytkowników

 1. Anonim

  Pan Jurkiewicz słusznie zareagował na te wulgarne i agresywne zgromadzenia. A jak się okazuje nielegalne i zagrażające życiu i zdrowiu. Pan Prezydent twierdzi w odpowiedzi na interpelacje Pana Jurkiewicza, że Urząd nie został powiadomiony o tych “wydarzeniach na terenie miasta”, to ewidentnie świadczy o tym, że było to nielegalne.W dodatku odbywało się w czasie szalejącej pandemii. Niepoważne jest też twierdzenie Pana Prezydenta, że “dane Sanepidu nie wskazują, by marsz wpłynął na wzrost zachorowań”. Każdy mieszkaniec wie, że w ostatnim czasie wzrosła liczba zachorowań na COVID-19 w Świnoujściu. A już powala z nóg podziękowania Prezydenta “osobą biorącym udział w przemarszu za odpowiedzialność”. A więc Pan Prezydent dziękuje, za wulgaryzmy, za agresję, za nawoływanie do obalenia rządu, za stworzenie zagrożenia roznoszenia koronawirusa. Jak u Orwella.

 2. Anonim

  Usiąść i płakać nad władzami miasta.Najważniejsze zadaniem jest zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom.
  A może,,podziękować,, przy urnie wyborczej.

 3. Patriota

  Prezydent Żmurkiewicz powinien zawiadomić prokuraturę o nielegalnym zgromadzeniu i potępić tę wulgarna agresję, a nie dziękować.

 4. prawo i porządek

  nie było to spontaniczne zgromadzenie uczestnicy zwoływali się na facebook i byli tam liderzy i organizatorzy, podano również godzinę i miejsce spotkania.

 5. Anonim

  Racja – zmienić przy urnie wyborczej władze miasta !!!

 6. Dyzio

  To coś niesłychanego. To ma być prezydent ? Brak odpowiedzialności. W każdym innym kraju w Europie ten pan musiałby podać się do dymisji. Wiadomo z jakiej frakcji się wywodzi ale uważałem że standarty białoruskie u nas nie obowiązują. Jak to mówią – kto się wroną urodził ten orłem nie wzleci… .