Jutro 13 grudnia,kolejna rocznica wprowadzenia stanu wojennego.Komitet Powiatowy Prawa i Sprawiedliwości w Świnoujściu z Jackiem Jurkiewiczem wiceprzewodniczącym Rady Miasta Świnoujście, odda hołd bohaterom walczącym o wolną Ojczyznę,prawa człowieka,prawdę i demokrację.Uroczyste złożenie kwiatów nastąpi o godzinie 12 pod Pomnikiem Orła Białego w Świnoujściu.Chwała bohaterom.

Napisane przez Agnieszka Stój

Artykuł skomentowało 8 użytkowników

 1. Staś

  Polsku nie zapomnij pamiętaj o internowanych i zamordowanych przez ludzi tzw.polakow -tylko z nazwy .System komunistyczny nadal żywy co dla niektórych Przykro jak się słyszy za komuny było dobrze-“komu było ‘

 2. Agnieszka Stój

  Stan wojenny przeżyłam bardzo osobiście,dla mnie bahaterką tamtego czasu jest moja mama….Dziękuję jej za odwagę,determinację,za to,że przyczyniła się do tego,że dzisiaj żyjemy w wolnym kraju.

 3. Dyzio

  Świnoujście znane jest w Polsce jako miasto ,,czerwonych świń ,, .Czasem wstyd się przyznać że tu mieszkam. Nadzieja w zmianie pokoleń. Trochę to potrwa ale wszystko idzie w dobrym kierunku. Chciało by się żeby to postępowało szybciej ale Polskość się budzi. Trzeba wspierać PiS to jest jedyna partia czysto narodowa.

 4. Patriota

  CHWAŁA I CZEŚĆ BOHATEROM,

  Kraju…mój kraju czasem mi smutno,
  Gdy się przyglądam tym wszystkim kłótniom.
  Smutno mi kraju…nie wiem dlaczego?
  Podziały gnębią Orła Białego

 5. Anonim

  To był ciężki czas.Pamietajmy ,że Byśmy nie powtarzali historii
  CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM tamtych dni.