Wicepremier Jarosław Kaczyński oddał hołd Świętej Pamięci Księdzu Jerzemu Popiełuszce,bestialsko zamordowanemu przez funkcjonariuszy Służby Bezbieczeństwa.Głosił prawdę i nauczał o wolności,zginął za wolność.Chwała Bohaterom.

Napisane przez Agnieszka Stój

Artykuł skomentowało 7 użytkowników

 1. politolog

  Wielki człowiek oddał hołd wielkiemu człowiekowi.

 2. filizof

  Pamiętam ten czas jak cała Polska poszukiwała zaginionego księdza Jerzego Popiełuszki i szok gdy znaleziono zmasakrowane ciało tego wielkiego kapłana i patrioty,łza się w oku kręci….

 3. Staś

  W czasie stanu wojennego byłem młodym nie opierzony człowiekiem który usłyszał na placu kościelnym Gwiazdy Morza że ks.Jerzey Popiełuszko długo nie zabawi na tym świecie decyzję zostały podjęte wtedy jeszcze nie rozumiałem ale po nie spełnia 2 miesiącach olśnienie Ktoś już wiedział co się stanie !!! W tamtych czasach ludzie jednoczyli się pod kościołami a dziś są marszem i hasła ” wypierd… Co się stało z dziećmi rodziców z tamtego okresu !!!

 4. Staś

  Gdzie są tłumy oddające pamięć bezimiennym zamordowanym w tamtych czasach za Naszą i Waszą wolność Przykro mi bardzo … Ale miasto i jej mieszkańcy zasłużyli w żargonie piłkarskim na CZERWONY KARTON !!!

 5. Anonim

  Pamiętajmy ,że ludzie którzy wtedy rządzili, nie zostali rozliczeni.Dziś,nas pouczają na temat rządów prawa .Ironia losu.

 6. Agnieszka Przybylska

  A przy grobie Twym tylu nas klęka,
  św. Jerzy, z żoliborskiego kościoła.
  Twoja męka z Chrystusa ofiarą
  za Polskę została złożona…