Radni pracują w systemie zdalnym.W obradach uczestniczą dwaj radni Prawa i Sprawiedliwości Andrzej Mrozek i Jacek Jurkiewicz,Andrzej Staszyński z powodu choroby niesty nie uczestniczy w obradach.Porządek obrad bardzo bogaty.Przed sesją radny Andrzej Staszyński zwrócił się do przewodniczącej, z prośbą o to by ta dała mu dwie minuty łączności telefonicznej z samorządowcami i mieszkańcami,przed rozpoczęciem obrad w celu złożenia życzeń świątecznych,przewodnicząca odmówiła łaczności z własnego telefonu i odesłała radnego do kolegów klubowych.Z przyczyn technicznych połączenie nie doszło do skutku.Trudno uwierzyć,że w obliczu zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia,można uniemożliwić choremu koledze radnemu,wygłoszenie życzeń….Niby Pani Przewodnicząca się zgodziła ale nie pomogła….zawodna technika dopełniła reszty.

Napisane przez Agnieszka Stój

Artykuł skomentowało 7 użytkowników

 1. Dyzio

  Po p. Jabłońskiej można spodziewać się wszystkiego najgorszego. Błędem było poproszenie tej pani o możliwość skorzystania z telefonu. Jestem katolikiem ale po tym co zrobiła – składam serdeczne życzenia Wesołych Świąt dla całej rady pomijając p. Jabłońską.

 2. zadziwiony

  to taki problem być życzliwym dla chorego kolegi,trudno uwierzyć.

 3. kierowca taxi

  Panie Andrzeju, życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

 4. Anonim

  Panie Andrzeju ładnie z Pana strony, że myśli Pan o mieszkańcach. Życzymy powrotu do zdrowia

 5. Lares

  Szanowni państwo Prawa i sprawiedliwości muszę zaopiniować p.Przewodnicz.Rady mogła ale tego nie zrobiła to Jej wybór i proszę go uszanować a co do Tego radnego Staszyńskiego zawsze irytowały mnie jego świąteczne banery i plakaty Teraz rozumiem dlaczego ich brak życzę zdrowia