Radny interpeluje w czterech kluczowych dla rozwoju miasta kwestiach,dzisiaj pierwsza z nich,zapraszam do śledzenia na naszej stronie….

Napisane przez Agnieszka Stój

Artykuł skomentowało 5 użytkowników

 1. Dobra zmiana w Świnoujściu!

  Bardzo dobra inicjatywa! Z takiej ilości piachu można usypać całkiem fajną górkę dla dzieciaków! Kiedy spadnie śnieg już widzę jaką radochę sprawi naszym dzieciakom taka górka! Z czasem jakiś wyciąg orczykowy i będzie EXTRA! Brawo p.radny Mrozek!

 2. Antypis

  Brawo p.Mrozek takie podejście do tematu po gospodarsku podoba mi się … A pomysł zagospodarowania wydobytego urobku dajmy szansę młodzieży w konkursie z nagrodami Dzieciaki są bardzo kreatywne i na pewno zaskoczą Nas wszystkich Pozdrowiac nie mogę bo jesteśmy o innych poglądach politycznych A pomysł jest OK.

 3. Antypis

  Pan Andrzej Mrozek to prześmiewczy i kpiący radny z Pan Jacek Jurkiewicz to zarozumiały konstytucjonalista któremu wiedzy tej nie ujmuję ale rzucając paragrafami konstytucji to zwykłe podpisywanie się wiedzą ale NAJGORSZY to ten dryplas
  szastajacy szmalem w różny konkursach dla najmłodszych dzieciaków a jego zapobieganie od lat o prawa zwierząt i np.cmentarz dla zwierząt To chore- przypominam istnieje utylizacja przez tzw.śmieciarzy a do tego wiem na pewno że ma dwa koty w mieszkaniu Ale te kocie szczytny muszą walić !!!