Miło mi poinformować, że nasza strona cieszy się ogromną popularnością, w ciągu 20 dni jej istnienia,zanotowaliśmy ponad 10000 wejść. To pokazuje, że środowiska prawicowe w naszym mieście potrzebowały takiego medium. Zapraszamy do dalszej współpracy, do komentowania naszych tekstów i do udziału w sondażach. Działanie strony jest szczególnie istotne w warunkach pandemii, nie możemy prowadzić życia społecznego takiego jak dawniej, nie możemy się spotykać a strona umożliwia integrację i wymianę poglądów, korzystajmy z tej możliwości! Pozdrawiam serdecznie i ciepło w zimowy niestety pochmurny dzień….

Napisane przez Agnieszka Stój

Artykuł skomentowało 5 użytkowników

 1. Staś

  Wielkie gratulacje dla Pani Przewodniczącej za siłę i determinację aby powstało 1- pierwsze prawicowe medium które łączy ludzi i pozwala zamieszczać komentarze nie zawsze przychylne świadczy to o niezależności i wiary w swojej przekonania o słuszności działań PiS

 2. centrysta

  kocham Warszów bo to prawa strona Świnoujścia

 3. Karol

  Dzięki Pani Agnieszko nie tracimy wiary na to że są w naszym mieście prawdziwi Polacy patrioci. Dziekuje. Jest nadzieja że inni osiedleńcy przyłączą się do naszej wspólnoty.

 4. Jan

  i oby jak najwięcej:)
  z czasem może nawet stronka zacznie na siebie zarabiać (reklamy)?