Wojewoda Zachodniopomorski Zbigniew Bogucki,unieważnił stanowisko Rady Miasta Szczecin, popierające strajk kobiet i apel świnoujskich radnych,do rządu, w sprawie negocjacji wieloletniego budżetu Unii Europejskiej.Wojewoda uznał, że w obu przypadkach radni przekroczyli swoje kompetencje.Oczywiście, świnoujscy radni PiS, uczestniczący w obradach, Jacek Jurkiewicz i Andrzej Mrozek, zachowali się jak trzeba….Jak zwykle, pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

Napisane przez Agnieszka Stój

Artykuł skomentowało 8 użytkowników

 1. Anonim

  Pan Wojewoda jest prawnikiem, więc na prawie się zna.

 2. Zatroskany

  Szkoda, że zlikwidowano Stocznię w Świnoujściu, co nie zmienia faktu, że proces likwidacji zaczął się za rządów PO.Nie było więc co ratować.
  Teraz udają zatroskanych i piszą petycje niestety nieudolni, Tak się dzieje jeśli robi się pod publiczkę.
  Co Radni podpisujący petycje (po fakcie)zrobili dla ratowania Stoczni???,NIC

  • Rozsądny mieszkaniec

   A towarzysze z PISu nic nie zrobili tylko się schowali bo się bali kaczora i herr Zarębę ???

 3. Józek z Kołłątaja

  Rozsądna postawa radnych PiS , brawo Andrzej , brawo Jacek.

 4. Dyzio

  Za dobrą pracę dostaje się pensję. Prezydent za ,,dobrą ,, pracę szasta nie swoimi pieniędzmi(nagrody?) .Dobra praca panowie, dzięki.

 5. oko

  Ten tzw. strajk kobiet zorganizowało lewactwo wysługując się głupimi Julkami. Nasi radni to stado czerwonych baranów, które poprze wszystko a Jabłońska podpisze co im Żmurkiewicz i Michalska podsuną. Nie zgadzali się aby rząd bronił polskich spraw, to jest zdrada i obciach na cały kraj. Jak chcą być sławni i dobrze się przysłużyć Niemcom to niech zwrócą się z apelem do Her Majesty The Queen of England aby UK wróciły do UE. Dobrze im tylko wychodzi produkcja honorowych o. miasta.
  P.S. do pana zatroskanego, proces likwidacji naszej MSR zakończył się z chwilą przyłączenia jej do “Gryfii”. Nie było czego ratować, bo po tym akcie mówiąc po chłopsku MSR znikła z rejestru firm. O czym radni PO powinni dobrze wiedzieć, ale woleli palić głupa.