Napisane przez Agnieszka Stój

Artykuł skomentowało 7 użytkowników

 1. Nel

  Pozamykać kościoły bo ta pandemi nigdy nie minie, i nie piszcie tu że księża mają święte ręce i nie zarażają, bo sami w te bzdury nie wierzycie.

  • kierowca taxi

   Nel opanuj się , o zamykaniu kościołów mówią ciągle Ci sami co mówili i mówią o dymie w kościołach o zamykaniu księży itd. Twoja nienawiść do kościoła, do PiS jest już groteskowa, tekst powyżej jest o akcji Caritasu a Ty ni z gruszki ni z pietruszki atakujesz kościół. Twoją Chrystianofobia i Pisofobia to efekt dziesięcioleci lewactwa jakie zagościło w Polsce, ale uwierz mi można to uleczyć.

   • Agnieszka Stój

    Prawda ,tekst jest o akcji”Caritas”,idą święta serca wierzących są blisko Kościoła,to zrozumiałe.

 2. Staś

  Droga Nel jeśli uważasz że zamknięcie kościoła czy czegokolwiek zwalczy pandemię to się mylisz My wszyscy osobiście musimy przestrzegać zasad bezpieczeństwa i higieny TO jest skuteczna walka z pandemią Pozdrawiam również Tych którzy nie trawią kościoła Bóg Was KOCHA

 3. Nel

  Drogi Stasiu popieram to co napisałeś w 100%, plus masowe szczepienia. Dziwi mnie tylko że zamykany jest malutki zakład fryzjerski który ma dziennie w porywach 3-4 klientów, a kościół gdzie są setki wiernych zostaje otwarty. Można nie trawić kościoła, ale wierzyć w Boga. Można się modlić wszędzie.

 4. oko

  Pani Agnieszko, od lat kupuję te świece “Caritas”, bo cel jest szlachetny. Ateistyczne lempartowe krzykaczki mnie nie wystraszą. Ateiści nie mają żadnego pojęcia o Kościele ale z uporem pouczają księży i wierzących. Ich mędrkowanie jest tyle warte co nauka ślepego o kolorach. Księża przed każdą mszą św. od zawsze myją ręce bo taki jest nakaz. Teraz jeszcze dezynfekują, bo czuć jest zapach płynu do dezynfekcji gdy podają hostię św.

 5. niuniuś

  ponoć pojawiły się w Świnoujściu świece z nadrukiem św.BarbaryOd Tunelu, inaczej Bamichy.