Napisane przez Agnieszka Stój

Artykuł skomentowało 5 użytkowników

 1. oko

  Wielki Tydzień to jest tylko dla wierzących, bo rzeczywiście jest on wielki przez to co się w nim wydarzyło. Ale wszelkiej maści ateiści, bolszewiki, Europejczycy, czy jak jeszcze inaczej oni się określają, nienawidzą Boga. Mają inne i lepsze w ich mniemaniu wizje swego życia bez Boga. Jezusowi wiszącemu na krzyżu, który też za ich grzechy oddał życie i ich odkupił, zadowoleni z siebie pokazują środkowy palec.

  • Agnieszka Stój

   Wielki Tydzień to czas zadumy i nawrócenia,nawracajmy się i wierzmy w Ewangelię…

 2. Anonim

  Oczko.. Oczywiście przemawia przez ciebie gorliwy katolik i chrześcijanin, pisałeś to przed pójściem do kościoła czy zaraz po mszy świętej.

 3. Staś

  Ciekawe jeśli ktoś jest ateistą czyli nie uznaje Boga TO dlaczego z taką gorliwością atakują ludzi którzy modlą się za Nich a odpowiedź jest banalnie prosta to ich sumienie podpowiada ATAKUJ abyś utwierdzał się w ateizmie bo co jeśli to ONI mają rację i Bóg JEST to kim jestem ?

 4. oko

  Anonim, staram się. Bo każdy wierzący stara się być gorliwy, wie że nie można dwóm panom służyć, tylko Bogu a nie diabłu. Znam ateistów który śmieją się z tego że Jezus oddał za nas życie aby nas wybawić od potępienia wiecznego za nasze grzechy. Ale sami uważają siebie za bardzo mądrych. A że tu jest czerwona wyspa, można śmiało przypuszczać że takich mądrych jest więcej. Niedawne protesty czerwonej wulgarnej dziczy też to potwierdzają. SLD ma w programie walkę z Kościołem a reszta lewactwa nieoficjalnie też. Oni też chcą być gorliwi w próbie zniszczenia Kościoła w Polsce. Aktywują się szczególnie przed kościelnymi świętami. Ich hasło to: “Róbta co chceta… bo Boga nie ma!” i nie obowiązuje ich dekalog. Wszystko im wolno robić. Więc ateiści z gębami pełnymi tolerancji, demoralizują dzieci, demolują i podpalają kościoły. Niech nam nie przeszkadzają w naszych świętach. Mają swoje rewolucje, dzień ziemniaka itd.