Napisane przez Agnieszka Stój

Artykuł skomentowało 22 użytkowników

 1. Staś

  Pamiętam wybór Polaka na Głowę Kościoła wszyscy w domu cieszyli gratulowali sobie wzajemnie byłem młody i nie do końca rozumiałem to wszystko z wiekiem dotarło jak bardzo się zmieniał świat bo wyborze Wojtyły i Jego bezpośredni wpływ na Naszą i innych historię

 2. Antypis

  Gdzie Ci katolicy ??? Wczoraj pod pomnikiem papieża parę zniczy i tłumów nie było widać a może to strachu przed kobietami z czerwonymi piorunami ??? Czy radni PiS zaszczycili swoją osobą ???

  • kanonista

   Tak, radni PiS jak zawsze zaszczycili swoimi osobami rocznicę śmierci św Jana Pawła II. pod pomnikiem. Lewactwa nie zauważono.

   • Nel

    A po zaszczyceniu swoimi osobami rocznicy, jak na porządnego członka PiS wypada, przywiązali swoje psy do samochodów i rozjechali się do domów😁

    • ja

     Nel ty pusty łbie lewacki, wszystkie twoje niepowodzenia i kompleksy leczysz przy klawiaturze, do szkoły nieuku, dokończ podstawówkę i sluchaj pokornie elity.

 3. Nel

  Ty “elita” prawda zabolała? 😁 Tacy jesteście, zakłamane jełopy, na pokaz w kościele krzyżem leżycie, a po przyjściu do domu napierdzielacie żony i dzieciaki a w przerwach wyżywacie się na zwierzętach naziolu.

  • ja

   Ty Nel z baraku, widać od razu że stara cię lała a naziol cię zrobił jak widać na próbę i nieudanie, dziecko zabieraj kredki i wypad z piaskownicy bo cię już namierzam.

 4. Nel

  Ty “elita” z pod Biedronki, czytając twoje wypociny można wywnioskować że masz inteligencję Ameby,więc czym ty chcesz mnie namierzyć? telefonem stacjonarnym matole się nie da. Twój stary jak wytrzeźwieje da ci w czban że mu wstyd przynosisz.

  • ja

   Zawsze będe 5 levelów nad tobą, stary w ryj ci nie zapodał bo nie wie o twoim istnieniu , ty z kolei ciągle łudzisz się że go kiedyś poznasz. Tępyś dzbanie jak te kretynki bez majtek z którymi po ulicach łaziłeś, ale skończyło się wybiłem wam te przechadzki z pustych łbów. Pamiętaj elita zostanie elitą a ty tylko skamlącym ratlerkiem.

 5. Anonim

  “kredki, piaskownica, level” etc to ja już wszystko rozumiem, ty jesteś po prostu “gimbaza” i nie bądź tak wulgarny, tak nie przystoi katolikowi szczególnie w święta😀

 6. kanonista

  Nel został zaorany przez przedstawiciela elity niejakiego “ja” aż się zmienił w anonima, najważniejsze że już tej brudnej łapy na kościól i na władzę nie podniesie. Alleluja i do przodu!

 7. Nel

  Kanonista czy tam onanista czort wie jak się wabisz, przedstawiciel jak to piszesz “elity” nikogo nie zaorał tylko sąsiad wyłączył router i skończyło się jego kozakowanie. A kościół.. no cóż Głódź, Janik, Dymer itd. A władza? jaki wyborca onanista(sorki) kanonista… taka władza.

 8. ja

  Nel możesz w/w buty czyścić, dziwię się że cię admin na zbity pysk nie wyrzucił za te obelgi co rozpocząłeś z psem, jesteś zwykłym żulem którego porzucili starzy i teraz wymyśliłeś sobie że swoje kompleksy będziesz leczył na tym portalu, jeżeli tak sobie to zaplanowałeś to ja jestem od tego aby twoje plany zutylizować , pojechałeś za daleko dlatego wracasz tam skąd przybyłeś czyli do szamba.

 9. Lares

  Brawo “brawo brawo biją się i skaczą polaczki sobie do gardeł Tak tak mój towarzysz Putin się śmieje Jak łatwo was podpalać wzajemnie “Nie trzeba być wierzącym ani pisowcem czy peło. czy inne politcz. szam… na meczu piłki nożnej kibicujemy tej samej drużynie może np.spalonego widzimy inaczej czy faul ALE nie dajmy się nakręcać obcym a jak ktoś woli inny Kraj to wolna wola Teraz można mieszkać pracować i płacić podatki gdzie się chce Kiedyś mogli wyjeżdżać tylko zasłużeni

 10. jałmużnik

  Hallo halo Lares hamuj piętą, polaczków to sobie szukaj tam gdzie wyjechałaś. Gardzisz i kpisz z narodu polskiego a wychwalasz swojego towarzysza putina. Piszesz ze kiedyś mogli wyjeżdżać zasłużeni a ja wiem ze kapusie i zdrajcy, poucz się historii łyknij trochę polskości i będzie git. Wesołych Świąt.

  • Lares

   ” … ??? !!! ” Wesołych i radosnych świąt dla Wszystkich Również dla Tych którzy nie rozumieją prawdziwego przekazu mojego tekstu LARES Panowie byliście swego czasu prawdziwymi sportowcami ( piłka nożna i biegi długo dystansowe)

 11. misjonarz

  Nie można wymagać od kogoś zrozumienia tekstu gdy samemu się go nie rozumie. Teraz jesteśmy misjonarzami.

 12. Lares

  Wiem kto TO Nel i Ja TO są naprawdę dobrzy i uczciwi ludzie którzy ciężko pracują – nie jest to praca fizyczna ale bardzo odpowiedzialna bo opowiadają za bezpieczeństwo ludzi

 13. karnista

  Nel napisał cyt:A po zaszczyceniu swoimi osobami rocznicy, jak na porządnego członka PiS wypada, przywiązali swoje psy do samochodów i rozjechali się do domów” Jak widać jest to poważne zarzut, znieważenie, pomówienie itd Przykra sprawa i przejść obok niej nie sposób, tym bardziej że te czyny od użytkownika Nel są nagminne.

 14. Lares

  Uważam że Nel to przykład próby słabej prowokacji członków PiS której nie powinniście ulegać a wykazać przed odwiedzających stronę dystans Jestem Waszym sympatykiem – w brew całej mojej rodzinie i żeby była jasność nie zawsze wszystko co proponuje rząd jest zrozumiale i dobra ALE zawsze staram się to wszystko zrozumieć i akceptować np. obroszczenia które doprowadziły mnie na skraj pankructwa

 15. Anonim

  Dziękuję Panu Bogu za papieża polaka,dopiero jak odszedł zrozumiałem ,jak wielka to strata