Zdaniem Prezydenta,to zbyt drogie,niewykonalne dla miasta zadanie.Wsród obciążeń finansowych drenujących ,ponad miarę budżet miasta,Prezydent wymienia : koszt czasu pracy kierowców,ilość wozokilometrów około 20 miesięcznie,koszt wymiany rozkładów jazdy na przystankach.Pan tak poważnie??To pozornie mała rzecz,ale dla mieszkańców dzielnicy wielką.Niestety kolejna,która nie została załatwiona…

Napisane przez Agnieszka Stój

Artykuł skomentowało 7 użytkowników

 1. śyR

  A po co dostosowywać kurs autobusu do godziny mszy, jak można dostosować mszę do obecnego kursu autobusu. Panie Staszyński, to przecież proste rozwiązanie, a Pan kombinujesz, jak Teterycz z placem zabaw na Ognicy.

 2. Anonim

  To jest cały Prezydent Żmurkiewicz !!! Za daleko do Wyborów .Pozdrawiam

 3. Lolek

  Komu ma służyć ZKM ? Kierowcą autobusu czy starszym ludziom ?

 4. Lolek

  To mnie zdziwili ! Ta odpowiedź uderza w czysty elektorat Prezydenta Może KTOŚ chce odebrać głosy na Przytorze p.Janusziwi w sumie to dobrze !

 5. Lares

  Lolek chyba masz rację czyżby ujawnił się już Brutus Prezydenta mieszkający na wyżej wymienionej dzielnicy Może Sam ma ochotę na Duży FOTEL?!

 6. Anonim

  Taka drobna sprawa dla ludzi,co ten Prezydent?Ile to kosztuje,to wytłumaczenie aż śmieszne.Mam nadzieję,że jeszcze sobie przemyśli i załatwi sprawę po myśli radnego Staszyńskiego.

 7. Kowalscy Stefana i Grażynka

  Jeśli ktoś taki jak Staszyński zgłasza sprawę zamiany trasy autobusów to wierzę że zna temat bo choć przyznaję że nie przepadam za żadną frakcją polityczną to Ten wysoki radny słynie z dobrego kontaktu z ludźmi z chodnika bo Ja i Grażynka wielokrotnie widzieliśmy GO w takich rozmowach a Jadzia z pod trójki to naprawdę upierdliwa osoba a On jej nie przerywał – szacuneczek!