Napisane przez Agnieszka Stój

Artykuł skomentowało 7 użytkowników

 1. Andrzej Mrozek

  Wyglądał tak, jak ilustruje to przedwojenna fotografia umieszczona na promenadzie przy stojaku rowerowym, na przeciw muszli koncertowej, a znajdował się w obniżeniu , w którym jest teraz mały skwer ( na tyłach tego stojaka ). Mógłby być innej architektury i kubatury, ale powinien nawiązywać do tej historycznej i współgrać z budynkiem zabytkowego pawilonu obok i muszli po drugiej stronie.W kurorcie, jakim jest Świnoujście, Dom Zdrojowy powinien być. Od zburzenia tego z fotografii minęło już 76 lat–nie czekajmy, aż będzie to 100 lat, czyli wiek. NAJWYŻSZY CZAS na realizację DOMU ZDROJOWEGO w Świnoujściu !!!

 2. lolo

  No, Panie radny, absolutna racja. Dom Zdrojowy to wizytówka kurortu. Panie prezydencie- nie apartamentowce mają stanowić o obliczu Świnoujścia, lecz takie obiekty, jak właśnie Dom Zdrojowy.

 3. Anonim

  Co tak ożywia radnego?Wziął się chłop do roboty a to u niego dziwne.

 4. Anonim

  Przepiękna architektura przypomina ,Nam dawne Świnoujście .Hotele muszą być ,ale takie perełki mają duszę ,moja babcia przysiadała na ławecze i oglądała ,te stare budynki wyglądają trochę ja zamki pozd.

 5. Anonim

  Zasziwia mnie aktywność tego radnego,druga młodość?

 6. oko

  Ten budynek zrównali z ziemią komuniści. Znając lokalne cuda, wszystko jest teraz w rękach deweloperów.