Prezydent Barbara Michalska,odpowiada na interpelację,infirmuje,że Gmina planuję zabezpieczenie przedmiotowego placu zabaw w ramach inwestycji pn.”Utworzenie punktu przystankowe turystyki rowerowej,pieszej i wodnej z dodatkową funkcją placu integracyjno festynowego,na część lądową inwestycji przetarg będzie w kwietniu…..Mamy więc nadzieję,że zabezpieczenie placu zabaw nastąpi niebawem….

Napisane przez Agnieszka Stój

Artykuł skomentowało 4 użytkowników

 1. Lares

  Szanowni państwo myślę że p.prezydent zmienił front już dawno 1 przewodnicząca rady z PO 2 Wspaniała współpraca z marszałkiem z PO 3 wasze wszystkie interpelację idą do kosza TA przytoczona była odpowiedzią taką lub podobną TRZY LATA TEMU radny Staszyński ma cierpliwości

  • Dziadek K

   Zimą widziałem dwoje młodych ludzi ślizgających się właśnie w/w tego tzw placu zabaw jak dojdzie do nieszczęścia to ciekawego kto będzie WINNY ?

 2. Zatroskany

  Szkoda,że ktoś nie potraktował interpelacji Staszyńskiego poważnie.Miejmy tylko nadzieję,że tam się nic nie stanie.W każdym razie prezydent ma mocne nerwy.

 3. Anonim

  Myślałem że Staszyński się tylko lansuje ,ale widzę że pilnuje tematu bezpieczeństwa na placu zabaw dla dzieci -szacun -,może urzędnicy wreszcie się domyślą, że trzeba coś zrobić !