Napisane przez Agnieszka Stój

Artykuł skomentowało 10 użytkowników

 1. Ania

  Brawo Panie Andrzeju. Cieszę się, że przedstawiciele naszego pięknego miasta honorują w aktywny sposób promowanie tak ważnych dla całego państwa inwestycji. Żywię nadzieję,iż przedmiotowy tunel będzie łączył nie tylko w sposób umowny wyspy Uznam i Wolin z resztą kraju ale połączy nasze społeczeństwo w jedność. Niech tunel będzie jej symbolem.

  • O

   Pani Aniu pięknie to zostało ujęte od nie dawna odwiedzam stronkę ale akurat pani wpisy czytam z wielką przyjemnością

 2. Ania

  To zasługa ludzi, którzy z pasją angażują się w rozwój Miasta. To oni tworzą tę stronę. Nieprzemyślane oraz nieprzychylne komentarze byłyby nad wyraz niesprawiedliwe. Wyrazy szacunku dla Pani Agnieszki Stój oraz Panów Jacka Jurkiewicza, Macieja Hoffa, Andrzeja Staszyńskiego oraz Andrzeja Mrozka. Działajcie bo są ludzie, którzy naprawdę Was doceniają.

 3. Antypis

  Ciekawe czy Ten tunel taki krzywy czy radny stał krzywo

 4. Ania

  W każdym z nas walczą dwa wilki. Jeden jest zły. To gniew, zazdrość, chciwość, pretensja, kłamstwo, pogarda i ego. Drugi jest dobry.To radość, pokój, miłość, nadzieja, uprzejmość, pokora, empatia i prawda. Który wilki wygra?….. Ten, którego karmisz.

 5. Anonim

  Ta inwestycja przenosi Region w przyszłość , dobrze że są ludzie którzy pilnują tej inwestycji pozdr

 6. obserwator

  Radny Mrozek sprawdza w jakim tempie Wyspiarka wybiera piasek, z którego usypane zostanie rekreacyjno-sportowe Wzgórze Andrzeja. Znajdzie się za byłą odlewnią żeliwa- już jest pokażnych rozmiarów i wciąż rośnie.

 7. lolo

  tak Wzgórze Andrzeja Mrozka, wszak powstaje z jego pomysłu przekazanego w interpelacji.

 8. Nel

  A kiedy Pan radny Mrożek odwiedzi budowę super nowoczesnego promu pasażerskiego lub budowę Centralnego Portu Komunikacyjnego(największego w Europie) lub budowę jednego ze 100 tysięcy mieszkań? I to wszystko odwiedzi jednym z miliona elektrycznych samochód obiecanych przez Mateusza?