Napisane przez Agnieszka Stój

Artykuł skomentowało 17 użytkowników

 1. Lares

  Widać że poseł Jach dobrze współpracuje z radnymi że Świnoujścia Myślę że to dzięki pani Agnieszce Stój ta współpraca może przynieść wymierne korzyści dla posła Michała Jacha zwiększonym wynikiem wyborczym w Świnoujściu

 2. O

  Czy radny Mrozek nie ma odpowiedniego ubrania na spotkanie z posłem Panie radny chyba że by pan prywatnie ?!?!

 3. Talarek sierżant MO w stanie spoczynku

  Mam pytanko gdzie radny Andrzej Staszyński i Jacek Jurkiewicz czy bilety PKP za drogie a może zorganizować rzutkę dla Nich

  • Jacek Jurkiewicz

   Panie Talarek, dziękuję za troskę ale nie ma takiej potrzeby, z finansami nie jest źle, a problemu w kontaktach z panem posłem nie mam. Co do pańskiego pytania gdzie radny Jurkiewicz, to sprawa jest banalnie prosta, nie wiedziałem nic o takim spotkaniu bo i nie musiałem. Pozdrawiam.

   • Nel

    Wiceprzewodniczący nic nie wiedział o spotkaniu z posłem?. To co tam u was, każdy sobie rzepkę skrobie? ?

 4. Ania

  Pani Agnieszko myślę, że jest Pani wytrawnym mediatorem i z pewnością obecność na najwyższym szczeblu zaowocuje w przyszłości na naszej lokalnej arenie. Trzymam kciuki!!!!

 5. Nel

  W jakim celu się spotkaliście? na kawkę, ploteczki, załatwić jakieś fuchy dla rodziny w spółkach skarbu państwa? Co my mieszkańcy i nasze miasto ma skorzystać na waszych spotkaniach z przewodniczącym komisji ON? To nas interesuje.

  • Lares

   Zapraszam do przejrzenia złożonego zapytania chyba to den długi radny Staszyński złożył kto przesiaduje w miejskich społeczkach ja czytałem to na iswinoujscie ciekawa lektura polecam serdecznie

 6. lolo

  Prace nad budową nowej siedziby Komendy Policji w Świnoujściu nabierają rozmachu-nowy, funkcjonalny budynek z dużym zapleczem terenu i dostępem do wód kanału przy obwodnicy prowadzącej od tunelu w ciągu ulicy Steyera.Ustalenia świnoujskich działaczy PiS( A.Stój i A.Mrozka) z posłem M.Jachem zapewne wkrótce zaowocują.

 7. obserwator

  Brawo państwo Stój i Mrozek, brawo panie pośle Jach– dzięki wam wreszcie Świnoujście doczeka się komendy policji adekwatnej do roli naszego miasta.

 8. Anonim

  Też tak uważam radną Stój i radny Mrozek dają radę,fajnie,że Stójowa została radną a za kogo weszła?

 9. Diana

  PANI AGNIESZKA lideruje i decyduje o spotkaniach. Bardzo dobrze lider musi być jeden, tło także) kandydat na prezydenta musi być jeden a pani Agnieszka nie ma…….. Konkurencji!

 10. Anonim

  Fajnie ze bogaci u was są jak Jurewicz.