Jacek Jurkiewicz zaczepił się w Szpitalu Miejskim,dla siebie i dla innych.Wiceprzewodniczący dał dobry przykład,szczepmy się!

Napisane przez Agnieszka Stój

Artykuł skomentowało 13 użytkowników

 1. Ewa

  Brawo panie przewodniczący TAK TRZYMAĆ Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia

 2. Józek z Kołłątaja

  Bardzo dobry krok ,panie przewodniczący!

 3. wyspiarz

  Zaszczepiony Jacek, jak będzie kąsał, to już nie zarazi nikogo wścieklizną.

  • zawodnik mma

   Fakt basior 130 kg a szybkość jakby miał 90kg.

 4. na razie jeszcze wyborca

  zaszczepił się , czy nie to mało ważne–ważne, czy starczy mu odwagi, aby odrzucić beznadziejny projekt płatności parkingowych. Panie radny, pokaż choć raz, że masz jaja i nie w pokłonie wykonujesz polecenia Żmura. To nie Żmur wybrał cię do rady , tylko mieszkańcy, więc zrób choć jeden raz w kadencji coś dla nas.

  • wyborca

   Co to za bełkot , w różnych osobach pisany, raz na pan raz na ty czyżby lewak namawiał porządnego człowieka do odrzucenia tak potrzebnej uchwały, i to jeszcze w sposób arogancki i obraźliwy? Nie godzi się rzekomy wyborco na tak niecną zagrywkę. Ty naprawdę uważasz że dla Jurkiewicza ważniejszy jest mandat radnego od dobra mieszkańców? Niebywałe.

  • Jacek Jurkiewicz

   Dzień dobry “na razie jeszcze wyborco” , wywołany do tablicy spieszę z informacją, że nigdy mi nie brakowało odwagi jako radnemu i nie uciekałem od podejmowania odważnych ale i trudnych decyzji. Mam świadomość kto mnie wybrał i jaka odpowiedzialność na mnie ciąży i zapewniam że wszelkie moje działania na forum RM służą mieszkańcom a jeśli chodzi o pokłony to kłaniam się każdemu kogo darzę szacunkiem, co niniejszym czynię. Pozdrawiam serdecznie.

   • Rozsądny mieszkaniec

    Kiedyś był Pan pomocny a teraz nawet się Pan nie odzywa jak mieszkaniec potrzebuje interwencji radnego. Dobrze że inni się interesują

 5. Anonim

  Jurkiewicz zawsze staje na wysokości zadania,zawsze ważniejsi dla niego ludzie niż polityczne układy.