Napisane przez Agnieszka Stój

Artykuł skomentowało 7 użytkowników

 1. Lares

  To nie poważnie traktowanie Naszych dzieci przed urzędników Dlaczego NIKT z wyjątkiem tych z PiSu nie chce pomóc

  • Mieszkaniec Prawobrzeża

   Panie radny Staszyński proszę się nie zniechęcać Pana postawa wobec Naszych dzieci zaowocuje w najbliższych wyborach

 2. Lolek

  Bardzo dobry pomysł z wykorzystaniem pustego MDK dla dzieci z naszego przedszkolaka Znając podejście to nic z tego nie będzie chyba że sprawa przycichnie i wtedy znajdzie się wyzwoliciel NASz sołtys

 3. AS

  Budynek MDK prawie w ogóle nie wykorzystywany–zupełnie nic się tam nie dzieje. mimo to jest utrzymywany z podatków mieszkańców oraz opłacany jest jego gburowaty i totalnie nieudolny kierownik. jest to ewidentna niegospodarność tolerowana przez narcyza Pawła Sujkę. Trzeba będzie zgłosić to odpowiednim organom.

 4. przytorzanin

  Ciekawe, czy Żmurkiewicz wie, jak trwoni społeczny pieniądz jego pomagier od miękkich spraw Sensej w białej piżamce.

 5. bielikowiec

  Sujek wie , jak doić kasiorę i ustawiać swoich–szkoda, że tym razem kosztem dzieci z Przytoru-łunowa.

 6. oko

  Za to lewactwo likwiduje przedszkola, bo nie szanuje rodziny, organizuje czarne marsze i domaga się aborcji w każdej chwili ciąży. Rozrywanie żywego dziecka na kawałki w łonie matki ma być jej prawem i jest postępowe. Lewactwo uznaje tylko jakieś związki. Pani prof.Płatek twierdzi że “w związkach jednopłciowych rodzi się tyle samo dzieci a czasem więcej niż w związkach różnopłciowych”. Nasze radne z SLD i PO nie mają większego sukcesu w realizacji planów Hitlera, który chciał wymordować polskie dzieci zanim się urodzą. Organizowane tzw. strajki kobiet też wiele nie pomogły. Normalne rodziny chcą mieć dzieci i mogą liczyć na pomoc obecnego rządu.