Napisane przez Agnieszka Stój

Artykuł skomentowało 7 użytkowników

 1. Anonim

  Wreszcie ktoś zauważył ,to naprawdę bardzo ważna sprawa ,jechał chłopak i gdybym nie odskoczył, to by mnie zabił ,chłopak miał może 12 lat trzeba coś z tym zrobić.

 2. Lolek

  W naszym mieście zatrzęsienie turystów chaosu na ulicach – mnożą się wypatki na chodnikach wygląda to fatalnie nerwowość i chaos Wcześniejszy komendant straży miejskiej był bardziej skutecznych i miły dla ludzi

 3. Mieszkaniec Świnoujścia.

  Dać pozwolenie na działalność w takim miejscu może tylko osoba mająca problemy psychiczne. To miejsce spacerowe i odpoczynku. Z tego co mi wiadomo to jest zakaz ustawowy jazdy na sprzęcie elektrycznym dzieci poniżej dziesiątego roku życia natomiast powyżej dziesięciu lat wymagana jest karta rowerowa. Ktoś kto dał zgodę na prowadzenie tej działalności sankcjonuje bezprawie …

 4. Anonim

  Nie jestem fanem PiS ale widzë,źe nikt poza nimi nie pracuje.Super źe chociaż wy coß robicie.

 5. Anonim

  Panie Jacku, dziękuję, że podjął Pan ten problem. Kolejnym ważnym problemem są hulajnogi elektryczne porozrzucane po ścieżkach spacerowych i rowerowych. Kto na to pozwala?, dlaczego Straż Miejska i Policja nie reaguje?.

 6. Dyzio

  Fajnie że ktoś zauważył problem związany z hulajnogami elektrycznymi. Porozwalane są w całym mieście. Przecież w czerwcu weszła ustawa regulująca ten problem. Są ogólnie dostępne dla wszystkich, natomiast ustawa mówi o bezwzględnym zakazie korzystana z nich dzieciom do lat dziesięciu. Powyżej dziesiątego roku życia wymagana jest karta rowerowa. Obecnie nikt tego nie kontroluje. Czy musi zdarzyć się jakiś poważny wypadek żeby nasi włodarze obudzili się ? Wiele normalnie zarządzanych miast poradziło sobie z tym problemem. U nas rządzący zainteresowani są betonowaniem miasta a nie naszymi problemami.

 7. Anonim

  I te hulajnogi elektryczne ,zostawiane wszędzie, to też nie fajne .pozd.