Napisane przez Agnieszka Stój

Artykuł skomentowało 10 użytkowników

 1. Grażyna

  Pomaganie innym jest moją wielką radością. Gdyż mogę przyczynić się do złagodzenia choćby trochę cierpień ludzi – Clotilde Veniel

  Obym nigdy nie był tak zajęty swoimi sprawami, by nie zareagować na potrzeby innych ze współczuciem i życzliwością – Thomas Jefferson

  Pomaganie innym to nie trud, to łaska – Marian Żelazko

  Nigdy nie jesteśmy tak biedni, aby nie stać nas było na udzielenie pomocy biźniemu – Mikołaj Gogol

  • Agnieszka Stój

   Ja też lubię I umiem pomagać,kto mnie zna ten wie….W ostatnim czasie,po śmierci męża,doświadczyłam wielkiej pomocy,od rodziny,przyjaciół,sąsiadów…Ludzie są wspaniali,dobrzy i ofiarni,przynajmniej wokół mnie….Wiele dobra na Nowy Rok!

 2. Abik

  Jak konkretnie można pomoc ,proszę o numer konta lub inne wskazówki .Taka tragedia wymaga mobilizacji mieszkańców Świnoujścia.Urząd Miasta mógłby także zareagować,myśle ,ze są środki do działań w stanach kryzysowych.

  • Agnieszka Stój

   Oczywiście,że Prezydent Miasta,w ramach swoich kompetencji pomaga….Mieszkańcy pomagają nie dlatego,że poszkodowani zostali beż pomocy, ale z potrzeby serca .Instytucja robi swoje a mieszkańcy,sąsiedzi,swoje….Pozdrawiam serdecznie i życzę wszelkiego dobra w Nowym Roku….

  • Agnieszka Stój

   Dokładnie tak…..razem ,wspólnie,każdy jak umie najlepiej….

 3. Staś

  Każde wsparcie dla Tej konkretnej rodziny i sytuacji jest niezwykle ważne

  • Antypis

   Prawdą jest że pomagacie różnym osobą w potrzebie to i tak za Wami nie przepadam

 4. Mieszkaniec Świnoujścia.

  Skontaktowaliśmy się z jedną z osób podanych w artykule i przekazaliśmy pomoc dla poszkodowanych. Zrobiliśmy to z potrzeby serca a nie dla pijaru jak zrobiła to P.O. Pqzdrawiam.