Napisane przez Agnieszka Stój

Artykuł skomentowało 10 użytkowników

 1. wyborca

  Dziękuję Pani Przewodniczącej Agnieszce Stój, oraz radnym PiS za starania w otrzymaniu mieszkania dla pogorzelców.

 2. Antypis

  Jednak pisssiiiorki wraz z prezydentem skazali na lokalizację na warszowie Po co nie zasłużyli aby umieścić Ich na Uznamie – za drogo czy o co chodzi ??? Szkoda tych ludzi

 3. obiektywny

  Nie tylko radni PiS o to się starali inni też pomagali ale to Wy jak cały PiS musi się lansować na czyjeś tragedi.

  • Lolek

   Kto się LANSOWAŁ to w mieście o tym mówią ludzie To przykład jak w oczy kole skuteczność PiS z P. przewodnicząca na czele Prawda jest to że wiele osób się zaangażowało na początku a kto został

  • Do Lolka

   Tylko PIS i radny z prawobrzeża się lansowali chodzili do prezydenta Sujki i fotki se robili. Wiadomo było od początku że mieszkanie zostanie przekazane.

 4. oko

  PiS tym różni się od innych partii że realizuje to co obiecała przed wyborami. Radni PiS po prostu realizują program wyborczy swojej partii. Rodzina jest tam na ważnym miejscu i pomoc rodzinom nie kończy się na 500+ Ta troska o rodziny doprowadza innych do wściekłości. Jedyne co oni proponują rodzinom to aborcja lub odbieranie im dzieci z powodu biedy. Jak to było za ich rządów. Działali jak okupant. Oby już nigdy nie rządzili i nie krzywdzili polskich rodzin.

  • Anonim

   A gdzie jest obiecany prom, mieszkania, samochody elektryczne? Gdzie jest ten obiecany miodem i mlekiem płynącym kraj? Jedynej obietnicy której dotrzymali to to że będą słuchać Polaków, ale oczywiście schrzanili (jak wszystko) i zamiast słuchać to podsłuchują.

 5. Staś

  Brawo za skuteczność i precyzyjnie określenie faktów dla Oko

 6. Artur

  Super! Dobrze, że myślicie o mieszkańcach naszego miasta, którym przytrafiło się takie nieszczęście.